Narożniki do profili

Nasza oferta została uzupełniona o narożniki do profili aluminiowych. Tworzą jednolitą powierzchnię pomiędzy łączeniem profili. Są też dostępne narożniki o kątach 120°, 135° i 150°.

Silniki elektryczne

W ofercie posiadamy silniki elektryczne jednofazowe i trójfazowe, w obudowach aluminiowych i żeliwnych. Sprzedajemy też podstawy i szyny pod silniki elektryczne oraz części zamienne.

Płytki boczne i czołowe

Nasza oferta została poszerzona o płytki boczne i czołowe do montażu profili aluminiowych.

Płytki są dostępne dla wszystkich serii profili (od 40 do 60) oraz do wersji lekkich i ciężkich.

Łączniki naprężne

Elementy montażowe do profili aluminiowych zostały uzupełnione o łączniki naprężne.

Profile aluminiowe konstrukcyjne

Stworzyliśmy oddzielny i nowy element menu: Profile aluminiowe konstrukcyjne zawierający szeroką ofertę profili aluminiowych w różnych wymiarach oraz akcesoriów i elementów dodatkowych.

 

Siłowniki śrubowe, systemy podnośnikowe

Uzupełniliśmy ofertę produktów o siłowniki śrubowe o udźwigu statycznym od 500 kg do 10000 kg. Siłowniki pozwalają na przesuw liniowy z przemieszczeniem w pionie (podnoszenie, opuszczanie), jak też w poziomie (ciągnięcie, pchanie, dociskanie).

Ofertę siłowników śrubowych

Sprężyny techniczne

Nasza oferta poszerzyła się o sprężyny techniczne. W tym: sprężyny naciskowe, naciągowe, skrętne, kasety sprężyn, sprężyny tłocznikowe oraz talerzowe. Produkty wykonane są ze stali sprężynowej i nierdzewnej w różnych wariantach produkcyjnych.

Przejdź do oferty sprężyn technicznych

Polish Belarusian Czech English German Russian Slovak Ukrainian

CNC LAND akcesoria cnc